Logo
Nieuwe editie

Een magische avondwandeling tijdens De Grote Schijn

Grote Schijn boomstronk
Lisanne van Beurden profiel Rotterdam Centrum
Geschreven door Lisanne van Beurden
16 september 2025
Frontrunner

De Grote Schijn is weer terug in de herfstvakantie! Van 16 oktober t/m 2 november 2025 ben je elke avond welkom voor een bijzonder schouwspel van fluisterende bomen, fascinerende lichtprojecties en klanken in het Kralingse Bos.

Show in het Kralingse Bos

Het Kralingse Bos is het grootste stukje natuur in onze stad. En het ligt ook nog eens heel dicht bij het centrum. Deze herfstvakantie komt het bos voor de zesde keer helemaal tot leven tijdens deze wandelroute.

Ook kunnen we dit jaar weer een hoop nieuws verwachten. Zo is de audiovisuele voorstelling volledig nieuw opgebouwd, met een andere route en verrassende scènes.

500 de grote schijn 2023 19 andreas terlaak
Grote Schijn moederzoon Andres ter Laak

Nieuw dit jaar: Fluistertickets

Voor liefhebbers van stilte zijn er dit jaar een beperkt aantal fluisterwandelingen toegevoegd aan het eind van de avond, zo kan je in stilte genieten van de wandelroute en komen de sfeer en effecten het best tot hun recht. Tijdens deze avonden is De Grote Schijn extra laat geopend tot 23:30 uur. Ook zijn er weer extra vroege tijdsloten tijdens de schemering speciaal voor gezinnen met jonge kinderen.

Grote Schijn boomstronk
Koop tickets voor de Grote Schijn
Aanschouw de wonderen van het Kralingse Bos
Lisanne van Beurden profiel Rotterdam Centrum
Geschreven door Lisanne van Beurden
16 september 2025
Frontrunner
Ook interessant