Logo
Diverse locaties Rotterdam

Festival Rotterdamse Dakendagen

t/m zondag 4 juni
Dakendagen Dakwandelen Maassilo Fleur Beerthuis
Wouter bauman

Wandeltocht, Festival, Cultureel festival Festival Rotterdamse Dakendagen

Het programma bestaat uit tours, dakwandelingen, muziek- en theateroptredens en meer. Ook zijn er spannende routes langs meerdere daken, met op ieder dak een verrassende manier om de ruimte op het dak te gebruiken en/of naar de stad te kijken. Het centrale dak met informatie vind je op de Rotterdam Building aan de Aert van Nesstraat 45.

Dit jaar is er ook Bovenop Zuid: een kunstroute van 850 meter lang op het dak van Winkelcentrum Zuidplein. In opdracht van Rotterdamse Dakendagen brengen kunstenaars het dak, dat zes voetbalvelden groot is, tot leven met kleurrijke wanden, kunstobjecten en schilderingen op het dak zelf.

Rotterdamse Dakendagen wil het gebruik van daken stimuleren en laten zien hoe daken kunnen bijdragen aan een gezonde, levendige, aantrekkelijke en toekomstbestendige stad. De binnenstad van Rotterdam is een groot open laboratorium en tijdens het festivalweekend zie je inspirerende voorbeelden van dakgebruik.

Ook leuk