What's on? Events

Sat 29 Jan

de Doelen Rachmaninov met Alexei Volodin - Sinfonia Rotterdam

Twee vroege meesterwerken van Brahms en Rachmaninov

Klassieke muziek
Sat 29 Jan

Baroeg BAROEG COVERNIGHT: UP THE IRONS

Deze formatie vertolkt het werk van de band uit Oost-Londen. Zing mee!

Pop en Rock
Sat 29 Jan

Baroeg Baroeg covernight: Up the Irons (Iron Maiden tribute)

Hoe deze formatie het werk van de band uit Oost-Londen vertolkt is gewoon magistraal te noemen.

Pop en Rock
Mon 31 Jan

Nieuwe Luxor Theater Derek Otte - De tijd is om

Derek Otte maakt zijn debuut in het theater met een avond vol spoken word, anekdotes en muziek.

Theater en Toneel
Thu 3 Feb

Nieuwe Luxor Theater Dolly Dots Sisters on tour

Een intieme avond met hits van vroeger en het verhaal achter het succes.

Pop en Rock
to Sun 6 Feb

Wereldmuseum Rotterdam What a Genderful World

Over het actuele debat in de maatschappij over man en vrouw zijn.

Tentoonstelling
Sun 13 Feb

Maassilo Food Art Experience

The most sensational pop-up Art Dinner of your life! Edible art in an immersive experience!

Musical of Show, Theater en Toneel, Culinair
Wed 23 Feb - Sat 26 Feb

Theater Rotterdam Schouwburg Scapino Ballet Rotterdam - Casablanca

Choreograaf Ed Wubbe gaat uit van de beroemde film om een verhaal te vertellen over hartstocht, vrijheid en verlangen naar een betere wereld.

Dans en Ballet
Wed 2 Mar - Thu 3 Mar

Nieuwe Luxor Theater Brigitte Kaandorp & Jenny Arean - Gedeelde Smart

Brigitte Kaandorp, de Koningin van het Nederlands Cabaret, staat samen met Jenny Arean, de Keizerin van het Vaderlandse Chanson, op het toneel.

Cabaret, Musical of Show
to Sun 6 Mar

Maritiem Museum Rotterdam De Haven (8-12)

Ga koppie onder in het verhaal van de Rotterdamse haven aan de hand van tientallen scheepsmodellen.

Youth festival, Exhibition
Wed 9 Mar

Theater Rotterdam Schouwburg Dalton Jansen - Birds (12+)

Dalton Jansen vertaalt de verhalen van jongeren in zorginstellingen in dans met een mix van disciplines.

Dans en Ballet, Jeugdfestival
Sun 20 Mar

Wereldmuseum Rotterdam Volksmuziek en Dansen - Wereldmuseum

Sercan Halili soleert met een strijkinstrument o.l.v. dirigent Ender Sakpinar.

Klassieke muziek
to Sun 27 Mar

Het Nieuwe Instituut De architectuur van een wondere wereld

What is the social and cultural impact of Walt Disney’s legacy?

Tentoonstelling
Sat 2 Apr

Vessel 11 (V11) Weedpecker

Voor liefhebbers van psychedelische rock.

Pop en Rock
Thu 7 Apr

Theater Rotterdam Schouwburg Op de rok van het universum

Een lichtgevende vertelling vol humor, liefde en mededogen.

Theater en Toneel
Wed 13 Apr - Sat 16 Apr

Theater Rotterdam Schouwburg Scapino Ballet Rotterdam The Square 2

De veelbelovende choreografen Mario Bermúdez Gil, Antonin Comestaz en Gong Xingxing laten zich zien in het talentenprogramma van Scapino. Richard van Kruysdijk verzorgt de muziek.  Nieuw werk van aanstormend talent

Dans en Ballet
Sat 16 Apr

Theater Rotterdam Schouwburg Vijand

Liliane Brakema onderzoekt polarisatie en ontdekt wat de reden is om een vijand te zoeken.

Theater en Toneel
Fri 6 May

LantarenVenster Arild Andersen Group

De Noorse bassist Arild Andersen speelt mooie contrabastonen.

Jazz of Wereldmuziek
Thu 12 May

Wereldmuseum Rotterdam Rapsodie! - Wereldmuseum

Een contrastrijk klassiek concert, waaronder twee stukken met saxofonist Asya Fateyeva.

Klassieke muziek
Sat 14 May

de Doelen Rapsodie! - de Doelen

Een contrastrijk klassiek concert, waaronder twee stukken met saxofonist Asya Fateyeva.

Klassieke muziek
to Sun 15 May

Het Nieuwe Instituut Tijdelijk Huis van Thuis

How our thinking about domestic interiors and design has evolved over the past decades.

Tentoonstelling
Thu 19 May - Fri 20 May

de Doelen Rotterdams Philharmonisch Orkest Yuja Wang en Valery Gergiev

Seizoensafsluiting met onze Artist in Residence en eredirigent

Klassieke muziek
to Sun 29 May

Kunsthal Rotterdam Calder Now

Calder Now, an extensive exhibition

Tentoonstelling
Fri 3 Jun

Theater Rotterdam Schouwburg Scapino Ballet Rotterdam Dancing and the brain

Een unieke avond met Scapino Ballet Rotterdam, neuropsycholoog Erik Scherder en arts en onderzoeker Cuna Knegt over de indrukwekkende positieve effecten van dans op het brein.  Wat dans doet met je brein

Dans en Ballet